Preparat witaminowy, dający kopa oraz siłę to vital A . Bez niego ani rusz. Jest on specjalnie dobrany do grupy krwi A. Zobacz sama. - Preparat który od dawna stosowany jest w medycynie polinesian noni to znakomite źródło antyoksydantów, aminokwasów witamin i minerałów. Bądź zdrowy i stosuj sok noni. - profesjonalne studio oficyna fotograficzne http://www.studiooficyna.pl/ zaprasza do skorzystania z oferty - Wspomaganie Zdrowia wymaga zaangażowania. suplementy - preparaty firmy Calivita wpływają na nasze samopoczucie, a także na znakomitą kondycję i stan zdrowia. - platformy handlowe, oprogramowanie aukcyjne, serwisy aukcyjne, serwisy handlowe skrypt na stronie platformy handlowe

Langfoss

LangfossLangfoss (Langfossen) to wodospad położony w miasteczku Etne w hrabstwie Hordaland w Norwegii. Wodospad znajduje się około 5 kilometrów na południowy zachód od wioski Fjæra. Woda spada w dół z potężnej góry, na całkowity dystans wynoszący około 612 metrów, zanim dotrze do Åkrafjorden u podnóża góry. Europejska trasa E134 biegnie wzdłuż podstawy wodospadu, dzięki czemu dostęp do niego jest bardzo łatwy. Na miejscu znajduje się mały parking z kioskiem i łazienką po drugiej stronie ulicy. Z całkowitym spadkiem 612 metrów Langfoss jest piątym najwyższym wodospadem w Norwegii.

Światowa Baza Danych Wodospadów (The World Waterfall Database) uznała ten wodospad za jeden z "najlepszych na świecie". W marcu 2011 roku CNN/Budget Travel uznała Langfossen, jako jeden z dziesięciu najpiękniejszych wodospadów na świecie. Wodospad jest jednym z nielicznych w Norwegii, który nie był wykorzystywany w energetyce wodnej, więc nadal znajduje się w stanie naturalnym.

Woda zamiast spadać w dół jak to ma miejsce przy większości wodospadów, w Langfoss ześlizguje się w dół klifu, utrzymując kontakt ze skałami przez całą drogę w dół, zanim przeleje się do Åkrafjorden. Langfoss nie jest największym wodospadem w Norwegii, ale jego łączna wysokość 612 metrów i średnia szerokość wynosząca 76 metrów to jednak imponujące połączenie. Zbocze w tle staje się jasnozielone od świeżej roślinności w lecie, zapewniając uderzający kontrast z bielą wody wodospadu i czarno-szarymi błyszczącymi skałami, po których przelewa się woda wodospadu Langfoss.

Najlepszy czas, aby zaplanować sobie wycieczkę nad wodospad Langfoss to okres od czerwca do września. Wtedy można liczyć na bardzo dobrą pogodę. Najlepszym punktem widokowym, aby podziwiać ten imponujący wodospad jest łódź lub farma Eljervik. Wodospad Langfoss jest tak niesamowity, że można podziwiać jego piękno całymi godzinami. Będąc w tym miejscu, chociaż jeden raz, na pewno będziemy chcieli wrócić tu ponownie by znów mieć możliwość oglądania tego niesamowitego widoku.