Zalana hala garażowa na poziomie -2 - dom na cyprze, nieruchomości w ciepłych krajach, domy, działki, apartamenty nieruchomości - Wspomaganie Zdrowia wymaga zaangażowania. suplementy - preparaty firmy Calivita wpływają na nasze samopoczucie, a także na znakomitą kondycję i stan zdrowia. - Chcesz zachować zdrowie na dłużej? Zastosuj - ac-zymes calivita i już dziś ciesz się dobrą kondycją, zdrowiem, a także energią. Pomogą Ci naturalne suplementy Calivita.

Huay Mae Khamin Falls

Huay Mae Khamin Falls Wodospad Huay Mae Khamin to siedem poziomych wodospadów i jest on bez wątpienia jednym z najpiękniejszych wodospadów w Tajlandii. W przeciwieństwie do wielu innych równie pięknych miejsc w Kanchanaburi, wodospady Huay Mae Khamin pozostały poza dobrze wytartymi szlakami turystycznymi.

Nad wodospad nie przyjeżdżają zatłoczone autobusy turystyczne. Przy odrobinie szczęścia można mieć to wszystko tylko dla siebie. Po wycieczce do wodospadu Huay Mae Khamin, zdajemy sobie sprawę z tego, że nadal można znaleźć spektakularne miejsca w Tajlandii, które wciąż pozostają nietknięte przez masową turystykę, nawet w szczycie sezonu.

Wodospad jest częścią Parku Narodowego Khuean Srinagarindra, gdzie znajduje się kilka innych wodospadów i ogromny zbiornik w Si Sawat. Park zajmuje powierzchnię 1532 kilometrów kwadratowych i został wyznaczony, jako park narodowy w 1981 roku. Park jest również znany, jako Park Narodowy Sri Nakharin. Wodospad Huay Mae Khamin znajduje się w dzielnicach Sai Yok, Si Sawat i Thong Pha Phum, 105 kilometrów na północny zachód od miasta Kanchanaburi.

Jest to około 4 godziny drogi od Bangkoku i 40 minut od Parku Narodowego Erawan.

Wodospad Huay Mae Khamin to świetna alternatywa dla popularniejszych i zatłoczonych wodospadów Erawan. Siedmiopoziomowy wodospad należy do najpiękniejszych w Tajlandii, a ze względu na położenie poza szlakiem można go podziwiać we względnej ciszy i spokoju, z dala od hord turystów. Źródło wodospadu znajduje się w górach na wschód od parku i ostatecznie spływa do rzeki Kwai Yai.

Pływanie dozwolone jest wszędzie wokół wodospadu, z wyjątkiem dużego spadku na poziomie czwartym.

Kemping jest dozwolony w dwóch idyllicznych lokalizacjach w parku, obok wodospadu i nad zbiornikiem Si Sawat. Oba są w fantastycznych miejscach, oferując wspaniałe widoki i własny prywatny basen obok namiotu. Namioty i sprzęt można wypożyczyć w pobliskim biurze parku.

Inne wodospady w parku to Pha Sawan i Pha Tat. W parku znajduje się także wiele innych atrakcji, takich jak jaskinie, gorące źródła i zbiornik Si Sawat.