Preparat, który przynosi nieziemską ulgę wątrobie, liver aid cena to kompleksowo dobrane zioła, witamin i minerały dzięki czemu możesz zapomnieć o chorobach wątroby.

Langfoss

LangfossLangfoss (Langfossen) to wodospad położony w miasteczku Etne w hrabstwie Hordaland w Norwegii. Wodospad znajduje się około 5 kilometrów na południowy zachód od wioski Fjæra. Woda spada w dół z potężnej góry, na całkowity dystans wynoszący około 612 metrów, zanim dotrze do Åkrafjorden u podnóża góry. Europejska trasa E134 biegnie wzdłuż podstawy wodospadu, dzięki czemu dostęp do niego jest bardzo łatwy. Na miejscu znajduje się mały parking z kioskiem i łazienką po drugiej stronie ulicy. Z całkowitym spadkiem 612 metrów Langfoss jest piątym najwyższym wodospadem w Norwegii.

Czytaj więcej: Langfoss

Hogenakkal

Hogenakkal Falls Hogenakkal to wodospad w południowych Indiach na rzece Kaveri w dystrykcie Dharmapuri w indyjskim stanie Tamil Nadu. Znajduje się 180 kilometrów od Bangalore i 46 kilometrów od Dharmapuri. Czasami określany, jako "Wodospad Niagara w Indiach", znany jest z kąpieli leczniczych i przejażdżek łódkami, które są główną atrakcją turystyczną.

Czytaj więcej: Hogenakkal

Wodospad Salto Para

Salto Para Wodospad Salto Pará znajduje się na rzece Caura, która jest lewym dopływem rzeki Orinoko, w stanie Bolivar. Salto Pará jest drugim, co do wielkości wodospadem na świecie (o całkowitej szerokości) i największym wodospadem w Ameryce. Mówi się, że wodospad Salto Pará to największy wodospad w Wenezueli pod względem przepływu wody.

Czytaj więcej: Wodospad Salto Para

Wodospad Krimmler

Krimmler FalleWodospad Krimmler znajduje się w Austrii na rzece Krimml. Położony jest on przy szlaku turystycznym Gerlosstrasse. Wysokość wodospadu to aż 380 metrów, z tego też powodu jest on jednym z najwyższych wodospadów w Europie. Wodospad Krimmler złożony jest z trzech kaskad. Pierwsza z nich jest najwyższa i ma 140 metrów wysokości.

Czytaj więcej: Wodospad Krimmler

Wodospad Staubbach

Staubbach FallsWodospad Staubbach to wodospad znajdujący się w Szwajcarii. Dokładniej położony jest on na zachód od Lauterbrunnen w Wyżynie Berneńskiej. Wysokość wodospadu wynosi 297 metrów. Woda spada z doliny, która kończy się wysokim klifem powyżej Weisse Lütschine. Strumień, docierając do krawędzi skalistych ścian doliny, tworzy kaskadę tak wysoką, że woda niemal zatraca się w rozpyleniu, zanim osiągnie poziom doliny.

Czytaj więcej: Wodospad Staubbach

Wodospad Wallaman

Wallaman FallsWodospad Wallaman znajduje się w północnej części stanu Queensland w Australii. Wodospad jest godny uwagi ze względu na jego imponującą wysokość wynoszącą 268 metrów, co sprawia, że jest to najwyższy wodospad jednospadkowy w Australii. Znajduje się on na rzece Stony Creek, dopływie rzeki Herberta, która przepływa przez skarpę w Seaview Range.

Czytaj więcej: Wodospad Wallaman

Wodospad Snoqualmie

Snoqualmie Falls Wodospad Snoqualmie to wodospad o wysokości 82 metrów oraz szerokości 30 metrów. Znajduje się na północnym zachodzie Stanów Zjednoczonych, położony jest na wschód od Seattle na rzece Snoqualmie między Snoqualmie i Fall City w stanie Waszyngton.

Czytaj więcej: Wodospad Snoqualmie

Wodospad Manawaiopuna

Manawaiopuna Falls Wodospad Manawaiopuna (potocznie znany, jako Jurassic Falls – wodospad Parku Jurajskiego) jest wodospadem na Wyspach Hawajskich, położony w dolinie Hanapepe na wyspie Kauai. Wyspy Hawajskie należą do Stanów Zjednoczonych. Położone są w północno-środkowej części Pacyfiku. Wyspa Kauai (lub Kaua'i) jest geologicznie najstarszą z głównych hawajskich wysp. Powierzchnia wyspy wynosi 1456.4 km2.

Czytaj więcej: Wodospad Manawaiopuna

Wodospad Ribbon

Ribbon Falls Wodospad Ribbon (nazywany również Lung-yo to-co-y, Virgins Tears lub Pigeon Creek Fall) znajduje się w Parku Narodowym Yosemite w Kalifornii. Wypływa z urwiska po zachodniej stronie El Capitan i jest najwyższym jedno-spadkowym wodospadem w Ameryce Północnej. Wodospad jest zasilany przez topniejący zimowy śnieg, a więc jest zupełnie suchy przez większą część roku.

Czytaj więcej: Wodospad Ribbon