Skuteczne leczenie preparatami witaminowymi. vital B odmłodzi twój organizm, a także wyposaży w odpowiednią ilość witamin i minerałów. Wejdź i zobacz. - Rewelka. Preparat wspomagający potencję - arginina zrewolucjonizował męskie potrzeby. Już teraz weź to białko i nie martw się, potencją. - pozycjonowanie zagraniczne - Zapraszam na moje forum: polskie taksówki Londyn Znajdziesz tu wszystko o taxi w Londynie

Tinago Falls

Tinago FallsWodospad Tinago to wodospad na rzece Agus w mieście Linamon, na obrzeżach miasta Iligan, Lanao del Norte, na południowej filipińskiej wyspie Mindanao. Jest to jedna z głównych atrakcji turystycznych Iligan, miasta znanego, jako miasto majestatycznych wodospadów.

Tinago to filipiński termin oznaczający "ukryty", a wodospad jest ukryty w głębokim wąwozie w Barangay Ditucalan. Trekking nad wodospad wymaga pokonania około 500 stopni zwanych krętymi schodami. Zadanie to może być długie i trudne, więc rodzinom z małymi dziećmi nie zaleca się korzystania z wędrówki w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Ci, którzy chcą odwiedzić wodospad, ale mają trudności z dojściem do wodospadu Tinago, mogą sprawdzić inne wodospady w mieście, w tym wspaniały wodospad Maria Cristina, który jest bardzo łatwo dostępny i położony w przyjaznym dla rodzin parku przyrody.

Wodospad jest wysoki, ma 73 metry wysokości, a zimna woda pięknie wpada w głęboki i spokojny basen przypominający niebieską lagunę. Pod wodospadem jest mała jaskinia, do której ludzie mogą wejść by podziwiać spływającą kaskadę wodospadu i słuchać dudnienia wody.

Legenda głosi, że kiedyś żył wpływowy i potężny sułtan Agok i jego żona. Zostali wyznaczeni przez swój lud, jako ich król i królowa. Ale stali się zbyt dumni z siebie i stali się samolubnymi władcami swojego królestwa. Kiedy żona sułtana była w ciąży, czarodziejka, przebrana za żebraka, błagała o pomoc, ale zamiast tego wygnali ją i odtrącili. Z tego powodu czarodziejka przeklęła małżonków, że dziecko stanie się brzydkie, ale nie wzięli tego na serio i na zawsze wygnali czarodziejkę.

Dziecko stało się brzydkie. Para była smutna i rozczarowana, spodziewając się, że dziecko będzie tak piękne jak jej matka. Ukryli dziecko w jaskini, aby uniknąć zakłopotania i nazwali dziecko Tin-ag, co oznacza "ukrytą twarz". Odwiedzali i opiekowali się dzieckiem w jaskini.

Kiedy dziecko dorosło, wyszło z jaskini i osłupiało z powodu tego, co zobaczyło. Czarodziejka, która przeklęła jej rodziców, zobaczyła ją i złożyła jej ofertę, że może przekształcić ją w coś o wielkim pięknie i blasku. Ta przyjęła ofertę i stała się wodospadem Tinago.