Zalana hala garażowa na poziomie -2 - Jeżeli często się denerwujesz, powinieneś brać stress management calivita , który sprawi że poczujesz się o wiele lepiej, a Twoja głowa zacznie normalnie pracować. - Preparat roślinny o właściwościach oczyszczających liquid chlorophyll z pewnością zrobi u Ciebie przysłowiowe "zielone wnętrze", czyli czyste bez grzybów i wirusów. - Chcesz zachować zdrowie na dłużej? Zastosuj - ac-zymes calivita i już dziś ciesz się dobrą kondycją, zdrowiem, a także energią. Pomogą Ci naturalne suplementy Calivita. - system rezerwacji wizyt do fryzjera

Pitchfork Falls

Pitchfork Falls Wodospad Pitchfork znajduje się na nienazwanym strumieniu wylotowym jeziora Goat Lake (stąd też inna nazwa tego wodospadu to wodospad Goat Lake, choć nazwa Pitchfork jest oficjalną nazwą tego wodospadu), około 10 kilometrów na północ od miasta Skagway po przeciwnej stronie doliny od autostrady Klondike, na Alasce, w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Wodospad Pitchfork jest przepiękny i bardzo długi.

Trudno jest jednoznacznie stwierdzić, czy cały spadek wody między wylotem z jeziora Goat Lake a podstawą wodospadu tuż pod mostem kolejowym rzeczywiście należy uznać za jeden wodospad. Głównym powodem, dla którego ten wodospad osiągnął godną uwagi pozycję, jest w dużej mierze odnotowana wysokość spadku wody, a wysokość spadku wynika głównie z faktu, że strumień jest regulowany przez elektrownię wodną, aby dostarczać energię dla miasta Skagway (dla miasta Skagway od 1996 roku a dla miasta Haines Alaska od 1998 roku za pomocą podwodnego kabla o długości około 25 kilometrów).

Wodospad Pitchfork ma swoje zakończenie powyżej dna doliny i nie może zaczynać się bezpośrednio poniżej wlotu dla rur, więc najlepszym scenariuszem określającym wysokość tego wodospadu jest stwierdzenie, że ma on około 579 metrów wysokości. Woda przepływając przez wodospad z jeziora Goat Lake trafia ostatecznie do rzeki Skagway River Gorge.

Dodatkowo ze względu na przekierowanie wody związane z elektrownią wodną wodospad Pitchfork rzadko wydaje się tak potężny, jak kiedyś, i choć jest on doskonale widoczny z autostrady Klondike, efekt wizualny nie należy do najlepszych na świecie pomimo jego dużej wysokości.

Wodospad Pitchfork jest jedną z wielu atrakcji turystycznych wzdłuż Białej Przełęczy i kolei Yukon, przyciągających tysiące turystów każdego roku podczas sezonu letniego. Ponieważ dość często można jedynie zobaczyć zdjęcia wodospadu Pitchfork przepełnionego wodą, w okresie zimowym Skagway przypomina bardziej miasto widmo i praktycznie nikt nie zatrzymuje się w punkcie widokowym na zamarznięty wodospad.