Najskuteczniejszymi ziołami z chorobą jaką jest jak wyleczyć się z grzybicy okazują się preparaty firmy Calivita, takie jak paraprotex, ac-zymes, czy oregano oil.

Hunlen Falls

Hunlen Falls Wodospad Hunlen to wodospad w pasmach górskich Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Zlokalizowany jest w Tweedsmuir South Provincial Park, na zachód od zbiorowiska jezior Tatla, Kleena Kleene i Nimpo, na wschód od Bella Coola. Jest to jeden z najwyższych wodospadów w Kanadzie, mierzony, jako ciągły, nieprzerwany spadek. Źródła są różne, ale oficjalny pomiar BC Parks wynosi 260 metrów. Inne wodospady, takie jak wodospad Della na wyspie Vancouver, są wyższe, ale mają charakter kaskadowy.

Wodospad Hunlen spada z północnego krańca jeziora Turner przez Hunlen Creek do rzeki Atnarko, dopływu rzeki Bella Coola. Erozja kanionu poniżej wodospadu Hunlen stworzyła w dolinie Atnarko aluwialny wachlarz.

Wodospad został nazwany w 1947 roku po szefie Chilcotin, który nazywał się Hana-lin i łowił ryby jesienią pod wodospadem.  W latach trzydziestych XX wieku nazywano go czasami wodospadem Mystery, a jeszcze wcześniej wodospadem Bella Coola.

Nie ma drogi prowadzącej do wodospadu Hunlen. Najłatwiejszy dostęp to samolot typu float od jeziora Nimpo, skąd jest około 20 minut lotu. Samoloty lądują przy jeziorze Turner powyżej wodospadu Hunlen, a spacer po dobrym szlaku zajmuje około 30 minut do nieogrodzonego punktu widokowego na wschodnim brzegu kanionu. Szlak do jeziora Turner został oczyszczony i jest utrzymywany przez BC Parks i wolontariuszy od maja 2016 roku.

Jezioro Lonesome leży około 2 km na wschód od jeziora Turner, biegnącego równolegle do niego. Jest to jezioro w kształcie litery S o długości prawie 12 km i widoczne jest z klifów wodospadu Hunlen. Południowy kraniec jeziora Lonesome był miejscem pionierskiego domostwa Ralpha Edwardsa, znanego, jako „The Birches”, które było okupowane od 1912 roku do 1970 roku. Jego życie stało się sławne dzięki książce „Crusoe of Lonesome Lake”.

W lipcu 2004 roku piorun uderzył w grzbiet między jeziorem Turner i jeziorem Lonesome rozpalając ogień znany, jako, Atnarko, który płonął aż do sierpnia. Spaliła się południowa część jeziora Turner aż do wodospadu, a także szereg rezydencji, w tym zagrody Edwards i Turner.