Skuteczna lewoskrętna i sprawdzona witamina c 1000 , podniesie Twoją odporność immunologiczną, a także wesprze gojenie się ran. - Jeżeli często się denerwujesz, powinieneś brać stress management calivita , który sprawi że poczujesz się o wiele lepiej, a Twoja głowa zacznie normalnie pracować. - Silny preaprat o właściowściach antyoksydacyjnych xantho plus ochroni Twój organizm przed chorobami nowotworowymi. Przetestuj go na sobie. Zapraszamy na stronę. - Najskuteczniejszymi ziołami z chorobą jaką jest jak wyleczyć się z grzybicy okazują się preparaty firmy Calivita, takie jak paraprotex, ac-zymes, czy oregano oil.

Erawan Waterfalls

Erawan WaterfallsWodospad Erawan jest naprawdę imponującą serią siedmiu wodospadów, z których każdy ma własny kształt i charakter. Wszystkie wodospady zazwyczaj spadają przez wapienne klify, tworząc kolorowe baseny, a także ciekawie zaokrąglone formacje skalne przypominające coś, co można spotkać w jaskiniach.

Nic więc dziwnego w tym, że wodospady te są bardzo popularne i niezwykle oblegane. Również biorąc pod uwagę fakt, jak zwykle jest gorąco w tej części Tajlandii, pływanie lub granie w basenach poniżej tych wodospadów jest niezwykle kuszące. Wydaje się, że te wodospady są uosobieniem uniwersalnego uroku pływania pod wodospadami w typowo wilgotnym tropikalnym klimacie.

Z parkingu szlak zaczyna się płasko i przeważnie jest wybrukowany i prowadzi aż do pierwszego wodospadu, który nazywa się Ly Kung Lung (zapisywany również Hlai Keun Lung). Znak wskazuje, że znajduje się tylko 20 m od centrum dla odwiedzających.

Gdy w basenie poniżej wodospadu nie ma nikogo kąpiącego się można ujrzeć mnóstwo ryb w wodzie, co daje niesamowity efekt. A baseny z trawertynem na dnie przypominają równie wspaniały wodospad Havasu.

Nieco dalej (170 m od centrum dla zwiedzających) znajduje się kolejny wodospad będący jednym z bardziej malowniczych ze względu na niezwykły, zaokrąglony, leżący pod nim wapień, nad którym płynie woda. Zgodnie ze oznakowaniem wodospad ten nazywa się Wung Macha.

Trzeci wodospad Erawan, nosi nazwę Pha Num Tok (lub Pha Nom Tok) i znajduje się 220 m od centrum dla zwiedzających. Podobnie jak pierwszy wodospad, ten również ma dużo ryb pływających w jego małym basenie. Jednak ten jest znacznie wyższy niż dwa pierwsze (prawdopodobnie 20-25 m), choć nie tak szeroki. Dodatkiem do malowniczego uroku tego wodospadu jest kolorowa niebiesko-zielona woda w basenie.

Czwarty wodospad Erawan jest bardziej zjeżdżalnią. Ma również większy spadek w dół, ale trudno go dostrzec. Wodospad ten nazywany jest Oke Nank Phee Seah i znajduje się około 520 m od centrum dla zwiedzających.

Piąty wodospad (nazywany Bua Mai Long i 1,12 km od centrum turystycznego) jest po prostu kolejnym zestawem małych kaskad ustawionych wśród wapieni z mnóstwem trawertynowych basenów w okolicy.

Szósty wodospad jest szeroką wielopoziomową kaskadą z kilkoma niższymi poziomami. Ten wodospad jest nazywany Dong Prouck Sa, i znajduje się 1,42 km od centrum dla zwiedzających.

Ostatni siódmy wodospad nosi nazwę Phu Pha Erawan.