Przewodnik po najpiękniejszych miejscach na Świecie
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W wąwozie znajdują się miejsca lęgowe różnych gatunków ptaków, w tym zagrożonych wyginięciem sępów przylądkowych. Wąwóz tworzy wyjątkowe siedlisko wegetatywne, które można zwiedzać pieszo z licencjonowanym przewodnikiem.

Wzgórza w wąwozie Goo-Moremi są również odwiedzane przez takie gatunki zwierząt jak lampart, hiena, kudu, koziorożec, jeżozwierz i wiele różnych gatunków motyli. Klify nad wąwozem zapewniają schronienie dla pawianów, królików skalnych i dassies.

Noclegi w wąwozie Goo-Moremi

Wąwóz Goo-Moremi to idealne dla osób szukających noclegu w drodze do rezerwatu Maun i Moremi. Zakwaterowanie możliwe jest w kempingach i namiotach Meru

Domki posiadają samodzielne aneksy kuchenne, łazienki i prysznice na świeżym powietrzu. Każdy domek ma własne patio z grillem gazowym, a z patio i sypialni można podziwiać wspaniałe widoki. Oprócz domków z wyżywieniem we własnym zakresie, Goo-Moremi Gorge ma również 5 dużych, zacienionych kempingów. Każdy kemping ma własne zaplecze sanitarne, ciepłą wodę, miejsce do zmywania oraz w pełni wyposażony grill gazowy. Każdy kemping może pomieścić 35 gości.

Nowo wybudowane namioty Meru w cenie noclegu oferują śniadania i wyjątkowe wrażenia luksusu buszu. Wyposażenie obejmuje łazienkę z wanną i prysznicem, łóżko typu queen size, kanapę, telewizor LCD, zestaw powitalny, suszarkę do włosów i bezpłatne przybory toaletowe.

Pięknie przygotowane dania serwowane są na świeżym powietrzu. Restauracja może pomieścić do 120 gości w układzie koktajlowym i 60 miejsc siedzących.

Nadrzędna kategoria: Afryka