Silny preaprat o właściowściach antyoksydacyjnych xantho plus ochroni Twój organizm przed chorobami nowotworowymi. Przetestuj go na sobie. Zapraszamy na stronę. - Skuteczne leczenie preparatami witaminowymi. vital B odmłodzi twój organizm, a także wyposaży w odpowiednią ilość witamin i minerałów. Wejdź i zobacz. - Rewelka. Preparat wspomagający potencję - arginina zrewolucjonizował męskie potrzeby. Już teraz weź to białko i nie martw się, potencją. - Najskutecznieszy preparat na cholesterol - cholestone doda Ci sił, naprawi układ krążenia, a także obniży frakcje HDL i LDL. - kosmetyczka gorzów

Alfred Creek

Alfred CreekWodospad Alfred Creek to seria kaskad spływających z lodowca Alfred po zachodniej stronie Mount Alfred w pobliżu zatoki Bute Inlet. Wodospad Alfred Creek, kiedyś znany, jako Glacier Creek, znajduje się w dolnym biegu rzeki Skwawka w pobliżu jej ujścia do Jervis Inlet, która znajduje się na południu Wybrzeża Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Rzeka Skwawka jest średniej wielkości rzeką w Pacific Ranges.

Wodospad Alfred Creek spływa 700 metrów w dół, po ścianie skalnej i jest jednym z najwyższych wodospadów w Ameryce Północnej. Widok wodospadu Alfred Creek spadającego w dół z majestatycznego lodowca Alfred jest niesamowity. Na samej górze wspaniałe ośnieżone górskie szczyty Mount Alfred, z nich wypływa rzeka Skwawka otoczona poniżej pięknym i gęstym lasem drzew iglastych. Cała ta sceneria robi niesamowite wrażenie. Można tak całymi godzinami przesiadywać i podziwiać wspaniałe relaksujące widoki zapierające dech w piersiach, jednocześnie oddychając świeżym górskim powietrzem. To idealne miejsce by się wyciszyć, zrelaksować i zapomnieć o wszystkich naszych codziennych problemach. Jest to również miejsce spełnienia dla fotografów. Zarówno tych zawodowych jak i amatorów. Przepiękny krajobraz będzie z całą pewnością dobrym materiałem na cudowne zdjęcia.

Według Światowej Bazy Danych Wodospadów (World Waterfall Database) podawana wysokość 700 metrów wodospadu Alfred Creek jest przesadnie zawyżona. Analizując większą ilość informacji i dokładniejsze modele terenu wysokość tą szacuje się na 150 metrów, choć i ta może być dalej wysokością zawyżoną. Według World Waterfall Database najbardziej rozsądne oszacowanie wysokości wodospadu Alfred Creek to około 75-90 metrów.

Nazwa wodospadu pochodzi od góry Mount Alfred, która została nazwana w 1860 roku na cześć drugiego syna królowej Wiktorii i księcia Alberta. Góra Mount Alfred wznosi się w paśmie górskim Pacific Ranges na wysokość 2420 metrów n.p.m. Pierwszego wejścia na górę Mount Alfred dokonali w 1929 roku Arthur Tinniswood Dalton i Percy Williams Easthope.